APP

APP є польською компанією, яка протягом 20 років послідовно будує свою лідируючу позицію в розподілі комплексного пропозиції для автомобільної промисловості.

З самого початку діяльності ми намагаємося бути якомога ближче до наших клієнтів. Знання потреб і очікувань щодо продуктів надихає нас на пошук нових інноваційних рішень і технологій. Ось чому APP є провідним постачальником засобів для жерстяно-фарбувальних робіт і технічного обслуговування автомобілів. Ви повинні знати, що всі пропоновані нами продукти проходять суворі випробування і мають необхідні сертифікати. Завдяки цьому ми в змозі запропонувати сприятливі умови для гарантії. Якщо додати до цього команду компетентних технічних консультантів, широкий спектр навчання, а також гарантію доставки протягом 48 годин в будь-яку точку в країні, стає зрозуміло, чому продукти APP являють собою такий популярний вибір для професіоналів.

APP робить все можливе, щоб перевагами продуктів можна було скористатися безпечно і повністю. Спосіб їх використання доступний на кожній етикетці, а також на веб-сайтах www.app.com.pl, де можна скачати повну технічну інформацію (ITAPP) і паспорта безпеки небезпечного препарату (MSDS).

Залишити відповідь