Delfin Group

Торгово-промислова асоціація Delfin Group – це об’єднання спільно розвиваються юридично незалежних комерційних компаній, офіційно існує з 2003 року. Однак початком активного функціонування асоціації прийнято вважати 2005 рік, коли була проведена необхідна реорганізація в компаніях-партнерах.

Першим вітчизняним підприємством, що ввійшли в структуру Delfin Group і заклав основу її повноцінного представництва, став найбільший виробник моторних масел і автохімії Luxoil, згодом перейменований в Delfin Industry. Сьогодні компанія Delfin Industry – одне з найбільших підприємств в Росії по Блендінг і фасування моторних, трансмісійних масел і автомобільних спецрідин.
Другий вітчизняної організацією, яка набрала в Delfin Group, стала компанія Delfin Chemicals – генеральний партнер компанії 3ton Autochemical USA в Росії. Цей крок дозволив підприємству поліпшити систему дистрибуції в роздрібних мережах і значно розширити географію збуту.

Подією для асоціації став грудень 2005 року, коли Delfin Group оголосила про вступ ще одного члена – ним виявилася російська промислова група «Спектр-Авто», найстаріший в Росії незалежний вітчизняний виробник передових мастильних матеріалів Spectrol

Всього до кінця 2005 року в торгово-промислову асоціацію Delfin Group вступило сім підрозділів різних спрямувань, тим самим не тільки забезпечивши стабільність і надійність асоціації на російському ринку, але і дозволивши їй стати одним з лідерів галузі за ефективністю бізнесу.

Залишити відповідь