Історія компанії FARECLA

Історія компанії FARECLA почалася в 1934 році, коли Рід Хокінс організував свою справу в Лондоні. До 1952 року діяльність компанії була спрямована на авторемонтний сегмент ринку: виробництво різноманітних аксесуарів для автомобілів провідних виробників (накидки на сидіння, захисту радіатора).

1952 рік став знаменним в історії компанії. Саме тоді Рід Хокінс познайомився з Джорджем Февре, бельгійським хіміком, що розробив унікальні формули для полірувальних сумішей. Згодом ці формули були застосовані для виробництва полірувальних продуктів і були оформлені ексклюзивні права по всьому світу. Потім вони стали продаватися під торговою маркою Farecla. Назва Farecla утворено від змішання французьких слів «яскравий» і «сяючий».

У 1953 році продукція Farecla вперше була представлена ​​в Великобританії. Уже в 1954 році компанія почала експортувати свої матеріали в Фінляндію, Нідерланди і Нову Зеландію. Стабільне зростання обсягу продажів компанії дозволило поширитися продукції Farecla не тільки в Великобританії, але і по всьому світу. Зараз продукцію під торговою маркою Farecla можна придбати на всіх п’яти континентах, більш ніж в 100 країнах через величезну мережу дистриб’юторів.

У 2001 році керуюча компанія прийняла рішення змінити тактику ведення бізнесу – піти від продажу автомобілів і зосередитися на розробці та просуванні матеріалів для полірування лінії Marine, спеціально розробленої для використання в автомобільній промисловості і авторемонтному сегменті ринку. У доповненні до цього була впроваджена нова система управління компанією, прийнятий новий стратегічний курс, розроблені сучасні методи роботи з клієнтами.

Ось уже понад п’ятдесят років компанія Farecla виробляє високоякісні системи полірування, відповідаючи всім вимогам сучасного споживчого ринку. Компанія забезпечує своїх клієнтів матеріалами, застосування яких допомагає досягти чудових результатів полірування, полегшує процес фінішної обробки кузова автомобіля, зберігаючи час і гроші споживача.
Інвестиції компанії в різноманітні інноваційні розробки дозволяють виробляти якісну продукцію для полірування, яка легко впізнається в усьому світі.

Залишити відповідь